Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Wiadomości > Policjanci masowo idą na zwolnienia lekarskie. Co z zabezpieczeniem meczu Pogoni Szczecin i Marszu Niepodległości?

Policjanci masowo idą na zwolnienia lekarskie. Co z zabezpieczeniem meczu Pogoni Szczecin i Marszu Niepodległości?

Protest policjantów zaczął się nieco ponad tydzień temu w Łodzi i zatacza coraz szersze kręgi. Funkcjonariusze idą na zwolnienia lekarskie. Nieoficjalnie mówi się jednak, że to forma protestu w sprawie niskich wynagrodzeń, zbyt małej ilości funkcjonariuszy gotowych do służby czy złych warunków pracy w niektórych garnizonach. W naszym regionie sytuacja wygląda dobrze w porównaniu z innymi województwami. Pojawiły się jednak informacje, że policja może mieć problem z zabezpieczeniem piątkowego meczu Pogoni Szczecin i niedzielnego Marszu Niepodległości. – Dementujemy te informacje – mówią przedstawiciele Biura Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Przeczytaj więcej: https://wszczecinie.pl/aktualnosci,policjanci_masowo_ida_na_zwolnienia_lekarskie_co_z_zabezpieczeniem_meczu_pogoni_szczecin_i_marszu_niepodleglosci,id-30623.html