Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Wiadomości > „Pięknie być w Szczecinie” – gwiazdy Voice of Poland doceniły urok naszego miasta

„Pięknie być w Szczecinie” – gwiazdy Voice of Poland doceniły urok naszego miasta

Drugi koncertowy dzień TSR to czas The Voice of Poland, które dla szczecińskiej widowni przygotowało nie tylko ciekawe występy polskich gwiazd, ale też niezłe show. Piękny Szczecin z żaglowcami w tle stał się wizytówką transmisji na żywo popularnych występów, co dla nas mieszkańców stanowi kolejny – m.in. po wizycie Andrei Bocellego - powód do dumy. Specjalnie dla szczecińskich fanów mamy wideo pozdrowienia od Sarsy, która za swój album „Zapomnij mi” odebrała podczas koncertu Platynową Płytę.

Przeczytaj więcej: http://www.wszczecinie.pl/aktualnosci,pieknie_byc_w_szczecinie_gwiazdy_voice_of_poland_docenily_urok_naszego_miasta,id-28391.html