Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Wiadomości > Gdzie szukać lepszej pracy? "Szkoda marnować życie w miejscu, w którym jesteśmy nieszanowni i niedoceniani"

Gdzie szukać lepszej pracy? "Szkoda marnować życie w miejscu, w którym jesteśmy nieszanowni i niedoceniani"

Czasy, kiedy umowa o pracę była jak umowa małżeńska – jedna na całe życie, minęły bezpowrotnie. Dynamika na rynku pracy spowodowała, że już co trzeci Polak regularnie myśli o zmianie miejsca zatrudnienia. Mobilizuje nas do tego chęć rozwoju, chęć poprawy warunków życia, ale i często… sami pracodawcy, którzy nie doceniają wkładu pracowników w rozwój swoich firm. Jak szukać lepszej pracy? Można po prostu rozglądać się za dogodnymi ofertami lub skorzystać z pomocy profesjonalistów. - Niestety w wielu firmach nadal panuje folwarczny styl zarządzania. Pracownicy tych organizacji, często osoby z ogromnym potencjałem i talentem, zarabiają bardzo małe pieniądze i skarżą się na złe zarządzanie. Nasi eksperci pomagają im w znalezieniu lepszej pracy. Liczą się zarówno kompetencje twarde, jak i miękkie. Ważne, aby do każdej osoby podejść indywidualnie - zapewnia Katarzyna Opiekulska, Dyrektor Zarządzający LSJ HR Group.

Przeczytaj więcej: https://wszczecinie.pl/aktualnosci,gdzie_szukac_lepszej_pracy_szkoda_marnowac_zycie_w_miejscu_w_ktorym_jestesmy_nieszanowni_i_niedoceniani,id-31120.html