Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Dom i Ogród > Ogród > Szeroki wybór stojaków do parasoli ogrodowych

szeroki-wybor-stojakow-do-parasoli-ogrodowych

Szeroki wybór stojaków do parasoli ogrodowych

Zielona Góra 65-001, Sulechowska 4a bud. 45 28.02.2018


Chcemy zaproponować Państwu coś, co będzie idealnym rozwiązaniem na wiosenne, a szczególnie letnie miesiące. Otóż na pewno spora część z Was może pochwalić się posiadaniem ogródka, a jak jest ogródek, niejednokrotnie spędzamy w nim wolny czas. Bardzo dobrym rozwiązanie można uznać choćby rozstawienie parasola ogrodowego, ale jak sami wiecie, taki parasol podczas wiatru może się przewracać. W ten sposób dotarliśmy do naszej propozycji. Mówiąc wprost — oferujemy stojak do parasola. Dokonując takiego zakupu, wiatr przestanie być problemem i wypoczynek przebiegnie bezproblemowo.

Uprzedzając ewentualne pytania, mamy świadomość tego, że klientowi będzie zależeć na przenoszeniu stojaka. Tak więc stojak do parasola, jaki u nas znajdziecie, może być przenoszony bez najmniejszych kłopotów. Ściślej rzecz biorąc, zadbaliśmy o odpowiednią wagę oraz uchwyty. Gdybyście pojawił się jakikolwiek problem, prosimy o kontakt. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby niejasności odeszły w zapomnienie. Najważniejszym celem, jaki stawiamy przed sobą, jest zadowolenie klienta.

Skoro już powiedzieliśmy o zadowoleniu klienta, dobrze, abyście wiedzieli, że stojak do parasola to produkt cieszący się zainteresowaniem dotychczasowych klientów. Można nawet powiedzieć, że to zainteresowanie objawia się poprzez klientów z polecenia.

Gdyby mimo tego, o czym była mowa, pojawiły się jakieś problemy, dzwońcie lub piszcie do nas. Stojak do parasola ma ochronić przed przewracaniem się parasola podczas wiatru, a nie powodować kolejne kłopoty.

Zapytaj!

TwójPasaż.pl

+48 68 506 50 56