Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Praca > Praca za granicą > Produkcja wyrobów czekoladowych – Niemcy, Gotha

Archiwalne: Produkcja wyrobów czekoladowych – Niemcy, Gotha

19.02.2024

Produkcja wyrobów czekoladowych – Niemcy, Gotha

Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech ? Zadzwoń do nas!
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia!
Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych.

Zakres obowiązków:
- produkcja wyrobów czekoladowych
- praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej

Pracodawca oferuje:
- pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
- niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
- transport do/z pracy
- wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
Skontaktuj się telefonicznie pod numerem:

Kamila tel: +48 570 901 414
Wiktoria tel. +48 570 901 913
Dominika tel: +48 570 033

Klaver ( KRAZ 18450 ) www.klaverteam.com

1 zł