Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Praca > Praca za granicą > Pracownik techniczny - Holandia

Archiwalne: Pracownik techniczny - Holandia

20.02.2024

Pracownik techniczny - Holandia
Szukasz pracy w Holandii?
Oferty w Holandii już na Ciebie czekają!
Szukamy osób zmotywowanych do pracy !
Serwis techniczny w firmie produkującej przetwory jajecznych
Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie

Miejsce pracy: Holandia Waalwijk

Pracodawca zapewnia:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- holenderska umowę
- dodatek wakacyjny + urlopowy

Zakres obowiązków:
- utrzymanie linii produkcyjnej
- dostosowanie sprzętu
- naprawa maszyn produkcyjnych

Pomożemy Ci w organizacji transportu komfortowymi busami, które zabiorą Cię z każdego miejsca w Polsce pod same drzwi biura w Holandii.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Wiktoria +48 570 901 913

Klaver sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

1 zł