Ogłoszenia Szczecin na Drogasmaku.pl > Praca > Budowa i Remonty > Praca Glazurnik, Malarz, Szpachlarz Szczecin

Archiwalne: Praca Glazurnik, Malarz, Szpachlarz Szczecin

17.12.2018

Jesteś ze Szczecina lub okolic? Pracowałeś na wykończeniach? ZADZWOŃ lub NAPISZ – mam pracę

Dla Glazurnika, Malarza, Szpachlarza
Miejsce pracy: Szczecin

Jakie zadania na Ciebie czekają?

- Prace w obiektach mieszkaniowych.

Czego oczekujemy od Ciebie?

- Doświadczenia na w/w stanowisku,
- Pracowitości i solidności
- Osobom z problemami alkoholowymi serdecznie dziękujemy

Czego możesz oczekiwać od nas?

- Wysokich stawek godzinowych,
- Zatrudnienie na dowolnych warunkach (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa współpracy – WYBIERAJ),
- Niezbędnych narzędzi do pracy,
- Praca od 8 do 16 w okresie zimowym,
- Pozytywnej atmosfery wynikającej z pracy w zgranym zespole.
- Spotkanie w Szczecinie.

Zadzwoń do Alony 518-200-962 (napisz SMS – oddzwonię!)
Odwiedź naszą stronę www.pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471